Skokanovi sa proti Popradu darí

VIDEO: Góly by však rád strieľal aj iným súperom

Góly by však rád strieľal aj iným súperom.

Belasí včera nastrieľali Popradu štyri góly, pričom o každý sa postaral iný hráč. Ten tretí si pripísal Dávid Skokan, keď sa najlepšie zorientoval v tlačenici pred bránkou „kamzíkov“. Z posledných dvoch vzájomných zápasov proti klubu, v ktorom vyrastal, si tak odnáša bilanciu 3 góly a 2 asistencie. „Neviem prečo, ale proti Popradu dám vždy nejaké góly, už by som sa chcel presadiť aj proti niekomu inému. Ale som rád, že mi to tam padlo a hlavne, že sme zápas vyhrali. V poslednom čase sme zlepšili defenzívu, zmenili sme systém hry a myslím si, že to je vidno. Na súperov to evidentne platí a dúfam, že nám to vydrží, aby sme potiahli nejakú šnúru víťazstiev,“ zhodnotil včerajšie stretnutie rýchlonohý útočník. Hrať proti svojim mu evidentne vyhovuje. „Takmer so všetkými chalanmi z kádra Popradu som hral, poznáme sa, sme v kontakte a dobre spolu vychádzame. Ale to neznamená, že na ľade by som mal problém niektorého z nich naraziť na mantinel. Určite to videli aj diváci,“ usmial sa Dávid.