Sersen: Bod je dobrý impulz do domácich zápasov

Slovan v Jekaterinburgu proti \"čiernemu koňovi\" tejto sezóny dvakrát vyrovnal, na nájazdy si veril, napokon chýbala jediná sekunda.

Jakub Štěpánek: "Bol to veľmi ťažký zápas so silným súperom, ktorý má v tejto sezóne veľkú kvalitu. Pripravili sme sa na to dobre a za výkon v tretej tretine sme si vyrovnanie podľa môjho názoru zaslúžili. Škoda toho gólu v poslednej sekunde predĺženia. Celkom som si veril, že by sme ich v nájazdoch dokázali potrápiť a vzali aj druhý bod. Ideme ďalej, sme radi aj za ten jeden bod."Michal Sersen: "Bol to dobrý zápas, hralo sa hore dolu v rýchlom tempe. Oni hrali skutočne jednoducho vo svojom obrannom pásme, vyhadzovali puk von a snažili sa ísť do rýchlych protiútokov, alebo nás vysoko napádať. Opäť sme dostali góly z predbránkového priestoru, ale podarilo sa nám dvakrát vyrovnať. Škoda, že sme nevydržali tu jednu jedinú sekundu a nešli do nájazdov. Je to však dobrý impulz do domácich zápasov. Predvedená hra nebola zlá, už predtým sme mali vydarené pasáže, ale teraz to bolo vyrovnanejšie počas celých 60 minút. Treba na to nadviazať a pevne verím, že doma sa to pretaví na prvé víťazstvo."