Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Sebavedomie máme

0 0

Nemáme čo stratiť, budeme mať za sebou podporu fanúšikov. Čo sme vonku zbabrali, chceme napraviť! Tak znie výpoveď takmer každého z kabíny belasých pred dvomi najbližšími domácimi stretnutiami play off KHL s CSKA Moskva.

$article->fk_main_image->title

Po stredajšom tréningu sme sa na pravé poludnie zhovárali s obrancom  Tomášom Kundrátkom. "Sklamalo nás to, ale myslím, že sme hrali dobre. Predviedli sme skvelý výkon a na ten musíme doma nadviazať. Musíme vyhrať! Veľmi sa tešíme na domáce tribúny. Počuli sme, že bude vypredané. Dáme do toho všetko. Nesmieme to však prepáliť. Treba hrať to, čo na nich platí a dodržiavať náš systém. Máme skúsených hráčov, ktorí odohrali už veľmi veľa play off zápasov. Stať sa môže čokoľvek, stav 0:2 nič neznamená. Neskladáme zbrane, chceme odohrať poriadne dlhú sériu. Play off je o tom zostať disciplinovaní, nenechať sa vylučovať a nerobiť chyby. A to chceme v najbližších dueloch predviesť."

Držte nám palce, tešíme sa na dlhú sériu!


Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem