Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Richard Kapuš spomína na najslávnejšie okamihy v Slovane

0 0

Keď bol Richard Kapuš v tíme, Slovan takmer zakaždým získal majstrovský titul.

$article->fk_main_image->title

Dnes 47-ročný bývalý stredný útočník a perspektívny tréner je rekordným šesťnásobným majstrom Slovenska. V decembri 2017 ho klub uviedol do symbolickej siene slávy vyvesením zástavy s jeho podobizňou pod strechu domovskej arény Zimného štadióna Ondreja Nepelu medzi ďalšie legendy Slovana, akými boli Ján Starší, Jozef Golonka, Václav Nedomanský, Marián Šťastný, Milan Kužela, Dušan Pašek, Dárius Rusnák, Zdeno Cíger alebo Miroslav Šatan.

Pre špecializovaný hokejový portál hokej.sk si populárny "Mara" zaspomínal na výnimočné sezóny, ktoré strávil v Slovane.

„Na každú víťaznú sériu si človek rád zaspomína, keď sa navyše skončí titulom, je to o to krajšie. Som šťastný, že som bol súčasťou množstva výnimočných ročníkov našej ligy. Súčasťou rivality s Košicami, keď sa hrali zápasy ešte na malom, starom štadióne na Kavečianskej ulici, následné série so Zvolenom, ale aj s Trenčínom. Keď o tom hovorím, znova mám zimomriavky. Som rád, že som to mohol zažiť,“ povedal Richard Kapuš.

Celý rozhovor s redaktorom Stanislavom Benčatom, doplnený o unikátne videá z pamätných finálových sérií, si môžete prečítať a pozrieť na hokej.sk.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem