Proti Magnitogorsku vo vianočných dresoch

HC SLOVAN sa deň pred Štedrým dňom stretne v domácom stretnutí s Metallurgom Magnitogorsk.

Nádych vianočných sviatkov bude mať stretnutie proti Magnitogorsku, ktorého úvodné buly vhodí hlavný arbiter zápasu v nedeľu 23. decembra o 17:00 h. Už tradične pripravil HC SLOVAN Bratislava k vianočnému zápasu vo svojej domovskej aréne niekoľko aktivít, ktoré dotvoria atmosféru najkrajších sviatkov v roku.Zverenci hlavného trénera HC SLOVAN Vladimíra Országha nastúpia na zápas v špeciálnej sade vianočných dresov. Tie vyšli z dielne grafického dizajnéra klubu Juraja Šišku. „Dres sa počas jedného zápasu vracia k červenej farbe. Tá nie je pre náš klub nová, Slovan v nej nastupoval viacero sezón v 70 – 80. rokoch minulého storočia. Červenú sme zvolili tiež ako tradičnú farbu Vianoc. Pokiaľ ide o ďalšie dekorácie, dres nesie tradičné logo Vianoce na Slovane, ktore štylisticky pracuje s trojfarebným vianočným stromčekom. V okolí rukávov je ozdobený snehovými vločkami. Výnimočne je na drese použitý diagonálny retro názov Slovan, ktorý je z času na čas obľúbený aj u svetoznámych klubov, ako nam ukazujú príklady z NHL. Ani takéto použitie názvu pre nás nie je z historického hľadiska novinkou," povedal marketingový riaditeľ HC SLOVAN Milan Vajda. Všetky hrané dresy zo zápasu proti Metallurgu Magnitogorsk pôjdu do dražby pre fanúšikov a zberateľov, prebiehať bude v prvej polovici januára 2019. Jej výťažok poputuje na občianskym združenia na pomoc deťom s onkologickými ochoreniami a zlepšenie tréningových podmienok pre našu mládež. Diváci by mali na svojich miestach zotrvať aj po skončení duelu. Bez ohľadu na výsledok  odznie v hale typická vianočnú pieseň Tichá noc. Na ľade nebude opäť chýbať ani kompletný káder HC SLOVAN Bratislava, mnohí aj so svojimi rodinnými príslušníkmi.

Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Metallurg Magnitogorsk nedeľa 23. decembra o 17:00 – ZAKÚPITE TU.