Prinášame zostavu Slovana proti CSKA Moskva

HC SLOVAN dnes o 18:30 h proti favorizovanému CSKA Moskva.

Belasí sa môžu v obrane spoľahnúť na uzdraveného Mária Grmana. V druhej obrane nahradí vedľa Lukáša Kloka kanadského beka Érica Gélinasa, ktorý z dôvodu zranenia v hornej čatsi tela s najväčšou pravdepodobnosťou príde o zvýšné zápasy v aktuálnom ročníku. Stabilnými dvojicami sú Adam Jánošík, Michal Sersen, Ivan Švarný tvorí dvojičku s Patrikom Bačíkom. Do hry bude pripravený aj Dávid Boldižár.Jednotlivé útočné formácie sú dnes bez zmeny. Center Matúš Sukeľ má na krídle Adama Lišku a Žigu Jegliča. Jeff Taffe bude spolupracovať s Kyleom Chipchurom a Rudolfom Červeným. Tretia formácia je v zložení Marek Sloboda, Dávid Buc, Casey Bailey. Zasiahnuť do stretnutia môže aj Jegor Baranov. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Vojvoda) – Jánošík, Sersen, Liška, Sukeľ, Jeglič – Grman, Klok Chipchura, Taffe, Červený – Švarný, Bačík, Sloboda, Buc, Bailey – Boldižár, BaranovPríďte sa po 1. tretine odfotiť s so živým orliakom bielohlavým Nixonom. Fototermín sa uskutoční v CEWE Fotozóne (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Bungee na ľade.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších zápasov.