Prinášame zostavu pre duel proti HC Košice

Takto dnes tréneri poskladali jendotlivé formácie na zápas proti HC Košice s úvodným buly o 14:00 h.

V bráne dostane opäť dôveru Kristers Gudlevskis, druhým brankárom je Ádam Beke.Defenzíva sa skladá zo sedmičky bekov, v porovnaní z poslednými stretnutiami v nej nefiguruje Daniel Gachulinec, do hry sa naopak dostáva Andrej Golian, ktorý vytvorí dvojicu s Martinom Štajnochom. Bez zmeny je obranný pár Matt MacKenzie, Patrik Maier, tretia dvojica hrá v zložení Michal Beňo, Juraj Valach. Siedmy obranca je Michal Sersen.V útoku dostali pre dnešný zápas voľno William Rapuzzi a Brant Harris. Do prvého útoku sa tak posúva Samuel Takáč, Andrew Yogan, s nimi si zahrá Rastislav Gašpar. Tomáš Zigo a Tomš Matoušek sú pri Joona Jääskeläinenovi napísaní v útoku číslo dva. Tréneri k sebe spojili Jakuba Sukeľa, Milana Kytnára a Jakuba Urbánka. Vo štvrtom útoku budú hrať Peter Kundrík, Adam Bezák, Daniil Fominykh.Zostava:
Gudlevskis (Beke) - Maier, Mackenzie, Takáč, Yogan, Gašpar - Golian Štajnoch, Matoušek, Zigo, Jääskeläinen - Beňo, Valach, Sukeľ, Kytnár, Urbánek - Sersen, Kundrík, Bezák, Fominykh