Prečísleniami sme ich dostali zbytočne na koňa

Spartak bol dnes zdolateľný, ukázal však väčší hlad po víťazstve a preto prerušil našu víťaznú sériu.

Vladimír Országh, hlavný tréner: "Chceli sme predĺžiť našu víťaznú sériu, ale najmä v prvej polovici zápasu sme boli málo dôrazní pred bránkou súpera. Často sme sa tiež ocitali v prečísleniach, v ktorých nás podržal brankár Čiliak. Za stavu 2:1 sme mali šance, mohli sme vyrovnať, no chýbal nám väčší hlad presadiť sa pred bránkou súpera a preto dnes odchádzame bez bodov."Patrik Lamper: "Spartak využil svoje šance a preto vyhral. V prvých dvoch tretinách sme ich pustil do viacerých prečíslení, ktoré dokázali potrestať. Neskôr sme sa vrátili do zápasu, vo vlastnom oslabení som dokonca mohol vyrovnať na 2:2. Žiaľ som to nepremenil, potom oni dali gól na 3:1 a posledný do prázdnej..."Ivan Švarný: "Spartak bol hrateľný tím, ale my sme dnes nehrali tak, ako sme si povedali. Nechali sme im veľa prečíslení, po ktorých sa dostali na koňa. Ešte sme to dotiahli na rozdiel jedného gólu, ale vyrovnať sa nám už žiaľ nepodarilo. Spartak dnes vyhral vďaka väčšej bojovnosti a dal do toho asi väčšie srdce."