Posledný zápas v roku doma s Nitrou

Rozlúčime sa s rokom 2010 troma bodmi?

Hráči Slovana odohrajú proti Nitre svoj posledný zápas v tomto kalendárnom roku. V novom roku začíname vo Zvolene.

S Nitrou sme sa v tejto sezóne stretli štyrikrát. Dvakrát sme vyhrali, dvakrát prehrali. Doma sme vyhrali 4:1 a prehrali 1:2 po nájazdoch, vonku sme vyhrali 2:1 a prehrali 3:4.

V posledných šiestich zápasoch sme 5 stretnutí vyhrali. Naposledy sme si odniesli 3 body so Žiliny. Nitra sa stále nachádza na nepostupovom mieste do play-off. Naposledy doma prehrala po nájazdoch s Banskou Bystricou.

Lístky na zápas stoja od 2 EUR a sú stále v predaji. Príďte sa rozlúčiť s kalendárnym rokom v spoločnosti Slovana a užite si extraligový hokej za bezkonkurenčnú cenu. Stretnutie začína o 17.30 a v drese Slovana sa opäť objaví aj Richard Kapuš, ktorý sa po krátkej pauze vrátil k mužstvu v Žiline.

V Žiline utrpel slabší otras mozgu Janko Lipiansky, no nemal by pauzovať dlho. Konečne sa nám začalo dariť a Lipiansky by si po mesiacoch driny konečne chcel užiť hokej. Tak ako všetci naši hráči.

jk