Pohyb v kádri k 15. februáru

V nedeľu o polnoci sa uzavrelo prestupové okno pre všetky európske súťaže v sezóne 2014/2015.

Na základe dvojstranných kontraktov a dohodnutých striedavých štartov s extraligovými klubmi opúšťa HC SLOVAN Bratislava avizované trio Lukáš Kozák, Andrej Kudrna a Patrick White.  Lukáš Kozák, ktorý prišiel do HC SLOVAN v období pred Vianocami vypomôcť v čase veľkej maródky v defenzíve, posilní Duklu Trenčín. Kozák nastúpil v drese Slovana spolu na 17 stretnutí, v ktorých si pripísal jeden bod. Do tímu HC’05 Banská Bystrica zase putuje naspäť dvojica útočníkov Andrej Kudrna a Patrick White. Kudrna odohral za naše mužstvo 21 zápasov s bilanciou jeden gól a dve asistencie. White si v 26 zápasoch nepripísal ani jediný bod.Po vzájomnej dohode vedenia HC SLOVAN a HC’05 Banská Bystrica, ako aj súhlasu hráča odchádza z mužstva aj Tomáš Surový. Tridsaťtriročný hokejista má tak pod Urpínom šancu podstatne si predĺžiť aktuálnu sezónu a udržať sa tak v optimálne forme pred začiatkom záverečnej časti prípravy na svetový šampionát v Česku.Všetci spomenutí hráči nastúpili za Slovan poslednýkrát v tejto sezóne včera na ľade Severstaľu Čerepovec. Ak by totiž v KHL nastúpili aj po 15. februári, v súlade s pravidlami slovenskej extraligy by už do konca sezóny nemohli nastúpiť za klub, v ktorom mali striedavý štart.HC SLOVAN Bratislava ďakuje hráčom za odvedené služby a v zostávajúcom priebehu sezóny im želá veľa úspechov.HC SLOVAN Bratislava tak do zvyšných troch domácich zápasov sezóny môže rátať s týmito 18 hráčmi:Backlund, Godla (2) - Baranka, Barker, Brejčák, Mihalik, Sersen, Štajnoch (6) - Bartovič, Hudáček, Jeglič, Lunter, Murley, Nagy, Netík, Rehák, Šťastný, Tičar (10).Na zozname zranených má Slovan až do konca sezóny Starostu, Ölveckého, Lužu a Nedorosta.