Podpichnúť Podyho a zobrať body

Martin Štajnoch pozná z kádra nášho zajtrajšieho súpera veľmi dobre obrancu Petra Podhradského.

Hokejisti Slovana sa po výhre nad Nižnekamskom presunuli letecky do Samary, odkiaľ prešli autbusom za 60 minút do Togliatti. Tu nastúpia zajtra o 17:30 SELČ proti miestnej Lade. „Únava je po zápasoch vždy, aj keď hráme v domácom prostredí. Závisí to aj od toho ako sa zápas odvíja, či sa hrá viac v našom pásme alebo v útoku. Pravdou je, že na tripoch sú zápasy poriadne nasekané, problém môže robiť aj časový posun a spánok. Keď však získate zo zápasov nejaké body, síl vždy zostane viac,“ povedal Martin Štajnoch. Dnes si hráči Slovana zatrénovali na suchu a na ľade v arény Lady a po tréningu oddychovali na svojich izbách v hoteli Vega.  Každý hráč trávi voľný čas inak. „Ja si na tripy beriem  Ps Vita, no moc ho nepoužívam. V poslednej dobe som sa naladil viac na čítanie kníh. Takže voľný čas v lietadle, či na hotelových  izbách trávim s knižkami,“ porozprával Martin Štajnoch.Ešte počas tréningu prehodil pár slov s Petrom Podhradským, s ktorým absolvoval celú letnú prípravu.  „Pody nás prišiel pozrieť na úvod nášho prvého tréningu tu v Togliatti. Viem, že posledné zápasy vynechal pre menšie zranenie. Poznáme sa spolu veľmi dobre, pred zápasom ho trošku podpichnem a dúfam, že odtiaľto odvezieme všetky body,“ usmieval sa Štajny.