Logo

Správy

Doma Vonku

Počas zápasu na bolesť zabúda

0 0

Pre zlomeninu nohy musel Juraj Valach dlhých šesť týždňov pauzovať. Do zápasového kolotoča vhupol až v stretnutí proti Jugre.

$article->fk_main_image->title


Na vysokom obrancovi bolo vidieť, že hokej mu po zranení veľmi chutí. Podal výborný výkon, podobne ako celé mužstvo Slovana, ktoré si s Jugrou Chanty-Mansijsk poradilo hladko 6:0. "Bol to pre mňa prvý zápas po šiestich týždňoch a veľmi som sa naň tešil. Ale mal som aj obavy, ako to zvládnem, pretože na ľade som bol iba krátko. Absolvoval som aj nejaké špeciálne tréningy na korčuľovanie. Nakoniec som rád, že to takto dobre dopadlo, darilo sa aj tímu a vtedy sa aj jednotlivcovi hrá oveľa lepšie," povedal po úspešnom návrate Juraj Valach.

Hoci to na jeho výkone nebolo vidieť, Juraj sa ešte stále musí vysporiadať s dozvukmi nepríjemného zranenia: "Bolesti mám stále, ale počas zápasu na to človek viackrát zabudne. Musím to brať tak, že to bude zo dňa na deň lepšie a bolesť bude postupne odchádzať. Verím, že za pár zápasov sa to dostane do normálu. Proti Jugre ma prekvapilo, že mi to išlo celkom dobre, ale už na to nemyslím. Teším sa z víťazstva a chcem sa čo najlepšie pripraviť na ďalší zápas."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Fominykh Daniil 0 0
3. Bezák Adam 0 0
4. Jääskeläinen Joona 0 0
5. Takáč Samuel 0 0
6. Rapuzzi William 0 0
7. Krakovský Luca 0 0
8. Golian Andrej 0 0
9. Sukeľ Jakub 0 0
10. Gachulinec Daniel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem