Petrohrad nás nahneval, teraz to už je v pohode

Po prehre v Petrohrade si belasí napravili chuť na domácom ľade a pochutili si na Podoľsku.

Andrej Šťastný si musel od hokeja nútene takmer na dva mesiace oddýchnuť, po operácii a následnej rekonvalescencii sa do zápasového kolotoča vrátil až 11. januára. Zatiaľ stihol odohrať tri duely, v ktorých strelil jeden gól a pripísal si jednu asistenciu. "Je to lepšie, hoci to stále nie je také, ako to bolo predtým. Ale už sa do toho dostávam a myslím si, že z mojej strany to bude už iba lepšie," pousmial sa útočník belasých.Hráči Slovana ťahali rekordnú sedemzápasovú víťaznú sériu, no na osem ju netiahli. Postaral sa o to Petrohrad, ale táto prehra hráčmi Slovana neotriasla. Hneď v ďalšom zápase si napravili chuť a porazili Viťaz: "Prehra v Petrohrade nás nezlomila, ale bol to taký smolný zápas. Radšej sme mohli prehrať 3:0 a bol by pokoj. Takto nás to viac nas****, no teraz je to už fajn."