Patrik Ziman odchádza z pozície generálneho manažéra

Patrik Ziman pôsobil v HC SLOVAN Bratislava ako generálny manažér od 1. júla minulého roku.

HC SLOVAN Bratislava oficiálne potvrdzuje informáciu, že ku dňu 31. mája 2018 odchádza z pozície generálneho manažéra Patrik Ziman. Udialo sa tak na jeho vlastnú žiadosť, ktorú sa zástupcovia majoritného akcionára rozhodli po vzájomných rozhovoroch akceptovať.Patrik Ziman sa stal generálnym manažérom HC SLOVAN Bratislava vlani 1. júla. V novembri minuleho roku po valnom zhromaždení akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava sa ujal aj funkcie predsedu predstavenstva.HC SLOVAN Bratislava ďakuje Patrikovi Zimanovi za jeho prácu pre klub počas celej minulej sezóny a v ďalsom profesionálnom živote mu želá veľa úspechov. HC SLOVAN Bratislava sa k aktuálnemu dianiu v klube podrobnejšie vyjadrí na mimoriadnej tlačovej konferencii v stredu 30. mája 2018 dopoludnia, na ktorej okrem ineho oficiálne predstaví aj hlavného trenéra A mužstva KHL v novej sezóne 2018/19, avizované príchody hráčov do klubu, ako aj detailnejší program letnej predsezónnej prípravy.