Patrik Lamper v zostave proti Dinamu

HC SLOVAN zakončí domácu sériu dnes o 18:30 h proti Dinamu Moskva.

Zmena oproti posledným zápasom nastane na brankárskom poste. Po dvoch ťažkých zápasoch a veľkému množstvu striel dostane dnes vydýchnuť Marek Čiliak, do bránkoviska pôjde Jakub Štěpánek.Návrat do zostavy hlási Patrik Lamper. Uzdravený útočník bude nastupovať s Adamom Liškom a Kyleom Chipchurom. Slovan dnes nemôže počítať s Rudolfom Červeným , ktorý s manželkou čakajú v najbližších hodinách prvého potomka do rodiny, jeho miesto v zostave zaujme s Jeffom Taffeom a Michalom Řepíkom Mário Lunter.  Strelec premiérového gólu v KHL v stretnutí so Severstaľom Čerepovec Matúš Sukeľ zostane pri Chadovi Rauovi a Patrikovi Virtovi. Vo štvrtej formácii bude korčuľovať Tomáš Hrnka, Eduard Šimun, Dávid Buc. V obrane dnes nenastúpi dvojica Andrej Meszároš, Adam Jánošík. Tréneri spolu ponechali Michala Sersena a Érica Gélinasa, rovnako aj Lukáša Kloka a Mária Grmana. Novou dvojicou je Ivan Švarný, Nick Schaus. Siedmym bekom je Patrik Bačík. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gélinas, Lunter, Taffe, Řepík – Klok, Grman, Liška, Chipchura, Lamper – Švarný, Schaus, Sukeľ, Rau, Virta – Bačík,, Hrnka, Šimun, Buc.Vstupenky na zápas proti Dinamu Moskva si zakúpite TU.Zoznam súťaží a sprievodných aktivít na dnešnom zápase proti Dinamu Moskva (18:30 h).
Po 1. tretine sa môžete prísť odfotiť s dnes nehrajúcim útočníkom HC SLOVAN Marekom Slobodom do CEWE Fotozóny za sektorom A6.
Po 1. tretine bude na ľadovej ploche prebiehať súťaž CEWE Obrie Piškvorky.
Po 2. tretine prostredníctvom našej kocky môžete súťažiť v obľúbenom vedomostnom Bauhaus hokejovom kvíze.
Počas zápasu hlasujte za najlepšieho hráča zápasu prostredníctvom aplikácie #FansPatriot.