Ohlasy hráčov po zápase v Čeljabinsku

Dnešné víťazstvo na ľade nebezpečného Traktoru bolo podporené výborným Brustom v bránke a produktivitou našej tretej formácie.

Kyle Chipchura: "Predovšetkým sa nám dnes darilo oveľa lepšie v oslabeniach, ako v predchádzajúcich dvoch zápasoch. Celkove sme zahrali veľmi dobre v defenzívne a dobre sme vstúpili do zápasu. Samozrejme, som rád, že to tam konečne padlo aj mne, mal som dnes hneď niekoľko šancí a jednu sa mi podarilo premeniť."Barry Brust: "Dnes to bol naozaj solídny výkon na výjazde a veľmi dôležité víťazstvo. Keď sa pozriete na tretiu tretinu, v podstate sme im nedovolili vypracovať si naozaj vážnu gólovú šancu. Dokázali sme hru udržať v strednom pásme. Dnes sme hrali naozaj tímovo, úplne inak ako v predchádzajúcom zápase, dobre sme zachytili úvod, z čoho sme vyťažili aj strelecky a takpovediac sme ich v druhej polovici zápasu \'zavreli\'."Juraj Šiška: "Začiatok sme nemali až taký dobrý, ale našťastie sa nám podarilo dať prvý gól. V druhej a tretine tretine sme takmer na sto percent plnili tie veci, ktoré sme si povedali pred zápasom a doviedli sme ho do víťazného konca. Otvoril som si strelecký účet, Ďalo to pekne nahral Patrikovi Lušňákovi spoza bránky, už on mohol dať gól, ale úplne mu to nevyšlo, tak ja som to iba dokončil za neho."