Odlet z upršanej Ufy

Noc po prvom zápase na tripe trávi tím Slovana už v Magnitogorsku.

Belasí odohrali v Ufe výborné dve tretiny a takmer zmazali trojgólový náskok domácich. V tretej časti hry nevyužili presilovú hru o dvoch hráčov, Michel Miklík trafil len žrď Svedbergovej brány a tak si Ufa ustrážila tesný jednogólový náskok a tešila sa zo zisku všetkých troch bodov.Už zbalená výprava Slovana sa po zápase presunula na medzinárodné letisko v Ufe, kde ako v jednej z mála destinácii nemal realizačný tím a hráči starosti s nakladaním výstroje, keďže tá putovala priamo do lietadla. Samotný let do Magnitogorska prebehol hladko a trval len necelých 40 minút. Slovanisti sa v druhom meste na tripe ubytovali krátko po jednej hodine v noci v hoteli Forum. Ten sa nachádza len pár minút chôdzou od arény Metallurgu, kde budú mať hráči popoludní prvý tréning.