Nezáleží na zostrihu, hlavne, že sme vyhrali!

Dôležité tri body pre Slovan, belasých však čakajú ešte súboje, ktoré musia zvládnuť.

Belasí nastúpili v zápase proti Víťazu Čechov s odhodlaním odčiniť dve domáce perehry a cieľ sa im podarilo splniť na 100 percent. V dôležitom súboji pred koncom základnej časti zvíťazili hráči Slovana 3:0 a priblížili sa k brehom kontinentu s názvom play off. "Sú to dôležité tri body, ktoré sme potrebovali, najmä po predchádzajúcich dvoch zápasoch. Myslím si, že každému trošku odľahlo. Ešte je však zavčasu hovoriť o play off, pokiaľ tam skutočne nebudeme. Ešte máme pred sebou pár zápasov, ktoré musíme zvládnuť," zhodnotil duel strelec prvého gólu Milan Kytnár. Ten zaujal na ľade nielen dôraznou hrou pred bránkou súpera, ale aj novým zostrihom takmer do hola. S nanovo upravenými účesmi sa pred zápasom prezentovali viacerí jeho spoluhráči a aj hlavný kouč Čada. "Zhodou okolností sme dnes boli viacerí čerstvo ostrihaní. Nebola to nijaká dohoda, asi sme sa len potrebovali ostrihať. Ale nemyslím si, že to, kto má aký  účes ovplybnilo hru," smial sa Milan.