Na Trenčín sa treba poriadne vyhecovať

VIDEO: Proti Martinu nastupuje Jakub Cíger vždy viac namotivovaný.

Proti Martinu nastupuje Jakub Cíger vždy viac namotivovaný.

V zápase proti MHC Martin nastúpil vo štvrtom útoku aj Jakub Cíger. Pre mladého útočníka to bol špecifický zápas: „Je to iné, keď nastupujete vlastne proti svojim, na takýto zápas bývam viac motivovaný, aj som cítil akési chvenie. Viac som vyhecoval, než pri ostatných stretnutiach. Nastúpil som s Preisingerom a Kalináčom, našou úlohou bolo nedostať gól, čo sme aj splnili. Osobne by som bol však spokojnejší, keby som urobil trošku viac pre tím.“ Slovan dnes cestuje do Trenčína a belasí by radi potvrdili novoročný víťazný trend. „Ak budeme plniť taktiku a pokrývať si zodpovedne hráčov, mali by sme zápasy vyhrávať. Slovan má tím na to, aby sa posunul na tretie či štvrté miesto. Na Trenčín sa musíme poriadne vyhecovať, myslím si, že teraz sme sa zomkli. Starší hráči nás dokážu namotivovať, mladší sú zasa ochotní sa zrážať a sú do hokeja zažratí. Sme odhodlaní vyhrávať!“ tvrdí Jakub.