Na otvárací domáci zápas v nedeľu sa oplatí prísť

Aj keď sa hráčom HC SLOVAN nepodarilo z úvodného ťažkého tripu na južnom Urale priniesť víťazstvo, hráči i fanúšikovia majú veľa dôvodov tešiť sa na domácu premiéru.

Otvárací domáci zápas Slovana proti mužstvu Lokomotivu Jaroslavľ budú dotvárať viaceré sprievodné aktivity.Vstupenky na domácu nedeľnú premiéru proti atraktívnemu Lokomotivu Jaroslavľ sú v predaji v HC SLOVAN ticketshope už od 10 eur, alebo na predajných miestach Ticketportal, alebo v deň zápasu od 14:00 v pokladniach Zimného štadióna Ondreja Nepelu.Každý divák si na svojom sedadle nájde tlieskatko, pomocou ktorého sa bude môcť pri nástupe domácich hráčov na ľad podieľať na peknom choreu. Tlieskatka sú  v troch farbách - belasej, tmavomodrej a bielej. Štátne hymny krajín, ktoré reprezentujú oba kluby, zaspievajú v nedeľu pred zápasom skvelí sólisti. Ruskej hymny sa zhostí sólistka Štátnej opery v Banskej Bystrici Jelena Šatochinová. Slovenskú hymnu zaspieva sólista Opery Slovenského národného divadla Filip Tůma. Klubovému maskotovi Harvymu bude pri otváracom ceremoniáli sekundovať živý orliak bielohlavý Nixon. Krátko pred nástupom oboch mužstiev na bratislavský ľad sa predstavia v novej choreografii aj naše dievčatá z Angels Cheerleaders. Čestné buly otváracieho domáceho zápasu vhodí bývalý legendárny obranca belasých a česko-slovenskej reprezentácie v 70-tych rokoch minulého storočia Milan Kužela. Slovan si tým pripomenie fakt, že vstupujeme do sezóny, počas ktorej budeme spoločne spomínať na jubilejné 40. výročie federálneho titulu Slovana z roku 1979.Možnosť odniesť si zo zápasu nejakú výhru a hodnotné ceny budú ponúkať vynovené prestávkové súťaže s podporou partnerov CEWE a BAUHAUS, ale aj tzv. "Beer Cam", vďaka ktorému budete môcť získať 6-pack od Staropramenu alebo dokonca víkendový zájazd do Prahy. V CEWE Fotozóne za sektorom A6 sa bude dať v prvej prestávke uchmatnúť fotografia s hráčom Slovana. Meno hokejistu, ktorý bude hosťom fotozóny počas prvého zápasu, upresníme v nedeľu dopoludnia.Pred, počas a tiež jednu hodinu po zápase bude v nedeľu otvorený aj nový oficiálny fanshop HC SLOVAN, ktorý  sa nachádza na prízemí zimného štadióna zo strany hlavnej Trnavskej cesty medzi pivárňou Budík a VIP vstupom. Na ploche 100 m2 nájdete vyše 100 rôznych druhov suvenírov, vrátane nových dresov, mikín, tričiek, šiltoviek, šálov, ale aj drobných upomienkových predmetov.