Musíme sa tomu vzoprieť

Ťažko sa hráčom po takej nešťastnej prehre hodnotil zápas a niektoré situácie. Nikto nechcel povedať niečo zlé, každého totiž najskôr mrzela premárnená šanca na prvú výhru v play off.

Súper Slovan jednoznačne v závere tlačil, no prísť o víťazstvo v poslednej štvorminútovke mrzí neskutočne. Vypredaná aréna hnala belasých za prvý víťazstvom, hráči na ľade nechali všetko. Veľká škoda, že duel nedotiahli až do konca. Avšak neskladáme zbrane a urobíme všetko pre to, aby sme ešte cestovali do Moskvy. "Zomkli sme sa 55 minút, ale to v play off nestačí. Mali sme vynikajúceho brankára, ako aj v predchádzajúcich dueloch a teraz mu to musíme oplatiť. Musíme dávať góly. Jeden gól v zápase je strašne-strašne málo a hlavne proti tímu ako je CSKA," vravel skormútený strelec jediného nášho presného zápasu Marek Viedenský.  Netuctový gól padol z našej dvanástej strely v zápase. Na tribúnach vypukol gejzír šálov a atmosféra bola neskutočná. "Fanúšikovia boli vynikajúci. Veľmi by som im chcel  poďakovať, že nás hnali dopredu po celý zápas a stáli za nami aj v závere. Verím, že nám pomôžu aj v ďalšom zápase. A že im to oplatíme víťazstvom. Určite si ho zaslúžia!"