Mikuláš v našej prípravke

Najmenší hokejisti HC SLOVAN Bratislava sa tešili z príchodu Mikuláša.

Prítomnosti Mikuláša sa na ľade spolu so svojimi trénermi tešili všetky prípravkové kategórie nášho klubu. Spoločnosť im na hlavnej ľadovej ploche nášho štadióna robili ich veľké vzory z prvého tímu HC SLOVAN, ktorí počas víkendu odohrali dva zápasy a už zajtra odletia na ďalší trojzápasový výhazd. Spolu s takmer 120 deťmi korčuľovali na hlavnej ľadovej ploche Václav Nedorost, Jakub Valský, Tomáš Kundrátek, Pavol Skalický, Tomáš Zigo, Michal Hlinka, Patrik Bačík, Lukáš Vopelka, Mislav Rosandič. „Zišlo sa tu veľmi veľa detí. Pre mňa je to tu v Bratislave prvý Mikuláš, som rád, že sme deti potešili, zahrali sme si hokej, odfotili sa. Akcia bola veľmi vydarená,“ hodnotil medzi v obkolesení detí Jakub Valský. Deti v dobrej nálade zabával tiež populárny maskot klubu Harvy.  Atmosféru blížiacich sa najkrajších sviatkov roka na hlavnej ľadovej ploche vytvárala tiež krásne vysvietená multimediálna kocka nad ľadom, či známe vianočné pesničky. Prekvapenie bolo pripravené pre deti aj v závere, kedy každého z nich za zodpovedný prístup k tréningom a príkladné správanie odmenil Mikuláš praktickým darčekom vo forme klubovej čapice HC SLOVAN..