Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Michal Sersen ďalšie dva roky v Slovane!

0 0

Jeden z našich kľúčových obrancov z posledných sezón prikývol na novú dvojročnú zmluvu.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN Bratislava sa s Michalom Sersenom dohodol na pokračovaní spolupráce, nový kontrakt pre rodáka z Gelnice znie na dva roky s platnosťou do 30. apríla 2018, k finalizovaniu zmluvy chýba už len registrácia na centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. Populárny bek nášho mužstva tak začne v Slovane medzi seniormi už svoju jubilejnú desiatu sezónu!

Posledným pôsobiskom Michala Sersena mimo Bratislavy bol v ročníku 2012/2013 HC Lev Praha, z ktorého sa v období Vianoc presunul do Slovana. V drese s orlom na hrudi odohral v posledných štyroch sezónach 178 zápasov, nazbieral v nich 56 kanadských bodov a dvakrát sa tešil z postupu do play off KHL. Michala Sersena tréneri využívali na ľade v tzv. špeciálnych činnostiach, platným na ľade bol počas oslabení i presiloviek.

Sersen bol okrem opory Slovana tiež pilierom defenzívy slovenskej reprezentácie. Postupne sa predstavil na štyroch svetovým šampionátoch, z Fínska v roku 2012 si priniesol striebro.

Okrem predlžovania kontraktov s kmeňovými hráčmi, má HC SLOVAN rozrokovaných viacero možností na posilnenie kádra v novej sezóne. Mená týchto hráčov budeme môcť v súlade s regelementom KHL zverejniť až po 30. apríli, keďže títo hokejisti sú dovtedy zmluvne viazaní inými klubmi.  

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 53 62
2. Zigo Tomáš 51 49
3. Puliš Radovan 46 35
4. Bondra Radovan 54 32
5. Meszároš Andrej 48 31
6. St. Pierre Martin 38 31
7. Kytnár Milan 43 27
8. Šedivý Eduard 55 24
9. Štajnoch Martin 48 23
10. Bačík Patrik 55 22

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem