Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Michal Sersen ďalšie dva roky v Slovane!

0 0

Jeden z našich kľúčových obrancov z posledných sezón prikývol na novú dvojročnú zmluvu.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN Bratislava sa s Michalom Sersenom dohodol na pokračovaní spolupráce, nový kontrakt pre rodáka z Gelnice znie na dva roky s platnosťou do 30. apríla 2018, k finalizovaniu zmluvy chýba už len registrácia na centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. Populárny bek nášho mužstva tak začne v Slovane medzi seniormi už svoju jubilejnú desiatu sezónu!

Posledným pôsobiskom Michala Sersena mimo Bratislavy bol v ročníku 2012/2013 HC Lev Praha, z ktorého sa v období Vianoc presunul do Slovana. V drese s orlom na hrudi odohral v posledných štyroch sezónach 178 zápasov, nazbieral v nich 56 kanadských bodov a dvakrát sa tešil z postupu do play off KHL. Michala Sersena tréneri využívali na ľade v tzv. špeciálnych činnostiach, platným na ľade bol počas oslabení i presiloviek.

Sersen bol okrem opory Slovana tiež pilierom defenzívy slovenskej reprezentácie. Postupne sa predstavil na štyroch svetovým šampionátoch, z Fínska v roku 2012 si priniesol striebro.

Okrem predlžovania kontraktov s kmeňovými hráčmi, má HC SLOVAN rozrokovaných viacero možností na posilnenie kádra v novej sezóne. Mená týchto hráčov budeme môcť v súlade s regelementom KHL zverejniť až po 30. apríli, keďže títo hokejisti sú dovtedy zmluvne viazaní inými klubmi.  

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem