Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Marek Bartánus na hosťovanie do Vítkovíc

0 0

25 – ročný útočník HC SLOVAN Bratislava odchádza do Vítkovíc na hosťovanie do 30.apríla 2013.

$article->fk_main_image->title

V dohode o hosťovaní Bartánusa je klauzula podľa ktorej si robustného hokejistu môže HC SLOVAN Bratislava kedykoľvek v priebehu sezóny podľa potreby stiahnuť späť do svojho tímu.

Marek Bartánus prišiel do Slovana v polovici uplynulej sezóny z Karlových Varov.  V drese s orlom na hrudi odohral v základnej časti 36 zápasov, v ktorých zaznamenal 27 bodov. V play-off pomohol Slovanu k zisku titulu ďalšími 12 bodmi v 16 zápasoch. Letnú prípravu absolvoval 190cm vysoký a 99kg vážiaci hokejista v Slovane, kde odohral tri prípravné zápasy. Vo veľkej konkurencii útočníkov však v KHL nedostal šancu a sezónu začal v Skalici. Za zeleno-bielych si Bartánus v 14 zápasoch pripísal rovnaký počet bodov a patril medzi najproduktívnejších hráčov mužstva. Kvalitná najvyššia česka súťaž v mužstve jej tradičného účastníka mu môže v jeho ďalšej kariére len pomôcť.

Marekovi Bartánusovi želáme úspešné pôsobenie vo Vítkoviciach a veríme, že v drese Slovanu ho ešte uvidíme.    

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem