Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

M. Řepík a J. Mikúš smerujú do českej extraligy

0 0

Po päťzápasovom tripe opúšťa káder belasých dvojica Michal Řepík a Juraj Mikúš.

$article->fk_main_image->title


Pohľad do kalendára zápasov KHL v priebehajúcej špecifickej olympijskej sezóne hovorí, že po včerajšom zápase v Minsku zostáva pre Slovan, ako aj 10 ďalších klubov nadnárodnej súťaže odohrať do konca sezóny už iba posledné dva z celkového počtu 56 duelov.  

Vedenie klubu sa tak po vzájomnej dohode rozhodlo predčasne ukončiť kontrakty s dvojicou útočníkov Michal Řepík a Juraj Mikúš. HC SLOVAN obom hokejistom umožní predĺžiť si sezónu v českej najvyššej súťaži, v ktorej do konca základnej časti zostáva ešte deväť duelov.

Michal Řepík prišiel do HC SLOVAN pred sezónou z pražskej Sparty a stal sa dôležitým členom našej ofenzívy. V 51 zápasoch, do ktorých zasiahol, si do štatistík pripísal celkom 23 bodov, čo ho radí na druhé miesto v tabuľke klubovej produktivity. Řepíka vyniesla dobrá forma aj do českej nominácie na Olympíjske hry v Južnej Kórei, kde bude s najväčšou pravdepodobnosťou jediným hokejistom, ktorý podstatnú časť sezóny strávil v belasom drese. Řepík dohrá sezónu 2017/18 v HC Sparta Praha.

Slovenský center Juraj Mikúš sa do KHL vrátil rovnako z Česka, kde vlani nastupoval za HC Olomouc. Skalický rodák si dres Slovana v sezóne 2017/18 obliekol v 49 zápasov, v ktorých zaknihoval trinásť bodov. Pôsobiskom Mikúša v závere tejto sezóny bude HC Verva Litvínov.

HC SLOVAN Bratislava ďakuje obom hokejistom za odvedené služby a želá im veľa šťastia v zostávajucej časti ročníka.  

Manažment HC SLOVAN registruje už niekoľko týždňov seriózny záujem aj o niektorých ďalších svojich hráčov. O ich zotrvaní v klube na zvyšné dva zápasy, resp. o predčasnom ukončení zmluvy sa rozhodne najneskôr do 31. januára. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem