Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

M. Řepík a J. Mikúš smerujú do českej extraligy

0 0

Po päťzápasovom tripe opúšťa káder belasých dvojica Michal Řepík a Juraj Mikúš.

$article->fk_main_image->title


Pohľad do kalendára zápasov KHL v priebehajúcej špecifickej olympijskej sezóne hovorí, že po včerajšom zápase v Minsku zostáva pre Slovan, ako aj 10 ďalších klubov nadnárodnej súťaže odohrať do konca sezóny už iba posledné dva z celkového počtu 56 duelov.  

Vedenie klubu sa tak po vzájomnej dohode rozhodlo predčasne ukončiť kontrakty s dvojicou útočníkov Michal Řepík a Juraj Mikúš. HC SLOVAN obom hokejistom umožní predĺžiť si sezónu v českej najvyššej súťaži, v ktorej do konca základnej časti zostáva ešte deväť duelov.

Michal Řepík prišiel do HC SLOVAN pred sezónou z pražskej Sparty a stal sa dôležitým členom našej ofenzívy. V 51 zápasoch, do ktorých zasiahol, si do štatistík pripísal celkom 23 bodov, čo ho radí na druhé miesto v tabuľke klubovej produktivity. Řepíka vyniesla dobrá forma aj do českej nominácie na Olympíjske hry v Južnej Kórei, kde bude s najväčšou pravdepodobnosťou jediným hokejistom, ktorý podstatnú časť sezóny strávil v belasom drese. Řepík dohrá sezónu 2017/18 v HC Sparta Praha.

Slovenský center Juraj Mikúš sa do KHL vrátil rovnako z Česka, kde vlani nastupoval za HC Olomouc. Skalický rodák si dres Slovana v sezóne 2017/18 obliekol v 49 zápasov, v ktorých zaknihoval trinásť bodov. Pôsobiskom Mikúša v závere tejto sezóny bude HC Verva Litvínov.

HC SLOVAN Bratislava ďakuje obom hokejistom za odvedené služby a želá im veľa šťastia v zostávajucej časti ročníka.  

Manažment HC SLOVAN registruje už niekoľko týždňov seriózny záujem aj o niektorých ďalších svojich hráčov. O ich zotrvaní v klube na zvyšné dva zápasy, resp. o predčasnom ukončení zmluvy sa rozhodne najneskôr do 31. januára. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem