Lipiansky sa vracia k A - tímu!

39 – ročný bývalý hokejista Slovana bude pri A – mužstve pôsobiť ako asistent hlavného trénera.

Hokejista, ktorý spojil väčšinu svojej bohatej hráčskej kariéry s našim klubom mal v novom ročníku pôsobiť pri mládeži HC SLOVAN. Po rozhovor s vedením Slovana je ale napokon všetko inak.
Ján Lipiansky dnes v dopoľudňajších hodinách prikývol na zaujímavú ponuku a zaujal miesto asistenta trénera Rostislava Čadu. Prvý tréning s mužstvom absolvoval už dnes a rovnako odcestuje aj na najbližší dvojzápas do fínskych miest Jyväsyklä a Kuopio.  V realizačnom tíme budú aj naďalej pôsobiť Roman Stantien a Pavol Rybár, ktorí ostávajú vo svojich funkciách.Čaká ma určite zaujímavá práca. Uvarilo sa to všetko veľmi rýchlo, liga sa blíži a robíme všetko pre to aby bol tím vnútri čo najsilnejší," povedal po prvom tréningu Ján Lipiansky. Úlohou bývalého kapitána Slovana bude prepojenie medzi hlavným trénerom Čadom, kabínou a pozitívne pôsobenie najmä na mladých hráčov v tíme.  Vo voľnom čase sa Lipiansky bude okrem práci v A – tíme venovať aj slovanistickej mládeži.Jána Lipianskeho opätovne vítame v A – tíme HC SLOVAN Bratislava a veríme, že na trénerskej lavičke zúžitkuje svoje bohaté hráčske skúsenosti!