Kukumberg bude čeliť klubovému trestu

Romana Kukumberga vo štvrtok v noci zastavila hliadka Policajného zboru SR a následná kontrola a dychová skúška preukázala požitie alkoholu pred jazdou.

HC SLOVAN Bratislava vyjadruje sklamanie z tohto prehrešku svojho hráča, ktorý nie je v súlade so športovým kódexom profesionálneho športovca, ani so stanovami klubu. Podľa slov generálneho manažéra Maroša Krajčiho bude klub túto situáciu okamžite riešiť. „S Romanom si v najbližšom možnom čase sadneme a oznámime mu disciplinárne dôsledky, ktoré voči nemu musíme vyvodiť.“K porušeniu dicpilíny sa vyjadril aj samotný hráč. "Veľmi ma mrzí, čo sa stalo. Nikdy predtým som si nesadol za volant po tom, ako som si niečo dal. Chcel by som sa ospravedlniť všetkým fanúšikom, ktorých moje konanie sklamalo a verím, že svojimi vykonmi na ľade to čo najskôr odčiním," povedal Kukumberg.