Kováčik: Toto mužstvo môže ísť ďaleko!

VIDEO: Play off sa blíži a cítiť to aj v kabíne belasých

Play off sa blíži a cítiť to aj v kabíne belasých.

Rok 2011 hráčom Slovana Bratislava zatiaľ praje a belasí sa prezentujú skvelými výkonmi. V januári odohrali desať duelov, pričom prehrali iba jeden na ľade Banskej Bystrice, ostatných súperov obrali o všetky body (skóre z 10 zápasov 36:15) a po minuloročnej mizérii sa zaslúžene posunuli na štvrtú priečku. Výsledky aj kvalitná hra sú prísľubom pred blížiacou sa vyraďovacou časťou a cítiť to aj v kabíne. „Od nového roku hráme výborne a chceme v tom pokračovať. Play off je už blízko a treba vyhrať každý zápas, ktorý sa dá. Len víťazstvá nás posúvajú hore a my musíme byť dobre pripravení na vyraďovaciu časť. Keď budeme všetci zdravotne v poriadku, tak si myslím, že máme veľmi silné mužstvo, ktoré sa môže dostať ďaleko,“ vyjadril sa odhodlane obranca Jozef Kováčik tesne po úspešnom stretnutí so Zvolenom.