Konrád vychytal Kamzíkov

VIDEO: Po trojtýždňovej odmlke podal Braňo v bránke Slovana skvelý výkon

Po trojtýždňovej odmlke podal Braňo v bránke Slovana skvelý výkon.

Po troch týždňoch sa do bránky Slovana Bratislava v súťažnom zápase opäť postavil Braňo Konrád a výborným výkonom prispel k víťazstvu nad Popradom 4:1. „Pred zápasom som bol trochu nervózny, veď sme hrali proti Popradu, čo je vynikajúce mužstvo, a po dlhšom čase som sa mal postaviť do bránky. Takže nervozita bola oprávnená. Ale vyhrali sme, odviedli sme dobrú prácu a môžeme byť spokojní,“ priznal sa Braňo tesne po zápase. Popradčania boli strelecky aktívnejší, belasých prestrieľali v pomere 49:23. So 48 pokusmi si však „Korádo“ bezpečne poradil: „Hráme väčšinou zo zabezpečenej obrany, takže tých striel súpera býva zákonite viac. Dôležité je, že dávame góly a v podstate nám sa lepšie chytá, keď napríklad vyhrávame 3:0.“ Dobrým výkonom v zápase proti Popradu sa Braňo výrazne pripomenul Zdenovi Cígerovi. Mohol by nastúpiť aj v piatok proti lídrovi z Košíc? „Uvidíme, myslím si, že Paľo odchytal výborné zápasy. Rozhodnutie nechám na tréneroch,“ vyjadril sa diplomaticky.