Konrád s novým účesom

VIDEO: Brankár Slovana sa dal ostrihať, pretože vraj vyzeral hrozne!

Brankár Slovana sa dal ostrihať, pretože vraj vyzeral hrozne!

Po zápase s Košicami sme brankára belasých pochválili nielen za skvelý výkon, ale aj za nový účes. „Ďakujem. Či mi to nejako pomohlo s výkonom? Asi nie, ale musel som s vlasmi niečo robiť, pretože som vyzeral už hrozne,“ zasmial sa Braňo Konrád, ktorému sa podarilo v piatok zlikvidovať 37 striel oceliarov. Po Poprade tak vychytal ďalšieho silného súpera, znamená to jeho návrat na post jednotky? „Chytať bude ten, komu sa bude dariť a kto bude vyhrávať. Ťažko je konkretizovať, kto bude jednotka a dvojka,“ zhodnotil momentálnu situáciu, keďže obaja brankári Slovana podávajú výborné výkony. Uvidíme, kto z dvojice Konrád – Rybár sa postaví dnes do brány proti Žiline. Ale jedno je isté, nebude to ľahký zápas: „Žilina bojuje o každý jeden bodík, aby sa vyhli baráži. Bude to veľmi ťažké stretnutie.“