KHL opäť na Sport1 a Sport2 HD

Hokejoví priaznivci sa aj v sezóne 2013/2014 môžu tešiť na bohatú nádielku zápasov KHL na televíznych obrazovkách.

Najkvalitnejšia európska hokejová súťaž, KHL, štartuje o týždeň a spolu s ňou aj televízne prenosy exkluzívne na staniciach Sport1 a Sport2 HD.  Obe stanice prinesú fanúšikom naživo všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava a tiež všetky vonkajšie zápasy, pre ktoré tamojšia produkcia zaistí dostatočne kvalitný televízny signál.Hneď v úvode nového ročníka KHL 2013/2014 budú môcť fanúšikovia Slovana sledovať počínanie si svojho obľúbeného mužstva na prvom tripe sezóny. Televízna stanica Sport 2 HD bude vysielať úvodné stretnutie nového ročníka - 6. septembra na ľade Donbass Doneck, následne zápas proti Dinamu Minsk 10. septembra, a aj prestižne meranie síl s nováčikom súťaže Medveščakom Záhreb (13. septembra). Presný zoznam vysielaných zápasov HC SLOVAN Bratislava prinesieme na našom webe. Tematické televízne kanály Sport1 a Sport2, resp. Sport2 HD je možné sledovať výhradne prostredníctvom platenej ponuky káblových, satelitných a IPTV operátorov ako UPC, freeSatu, Telefóniky, Skylinku či Slovak Telekomu.Televízne stanice Sport1 a Sport2 HD prevádzkuje spoločnosť Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.