Každá prehra bolí ...

Slovan nezaradil správnu výhybku ani proti Lokomotivu a prehral piaty zápas v rade.

Po prestrelke so Soči nastali v zápase s Lokomotivom gólové suchoty a o osude stretnutia rozhodol jediný gól. Bohužiaľ, ten padol do siete belasých. "Mali sme viac z hry a hrali sme naozaj dobre, ale nepremieňali sme šance. Lokomotiv hrá priamočiary hokej, zodpovedne, s bekčekingom, ale my sme hrali poctivo dopredu aj dozadu, len nám to tam nepadlo," povedal tesne po stretnutí útočník HC Slovan Bratislava Pavol Skalický.Belasí si tak pripísali piatu prehru v rade a s výsledkom stretnutia určite nemohli byť spokojní: "Každá prehra bolí, hlavne, keď viete, že ste to mohli dať. Je to smutné, ale musíme sa pozviechať a bojovať ďalej. Teraz nás čaká pauza, tak sa dáme dokopy. Mali by sme sa zoceliť a potom už snáď budeme hrať lepšie."