Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Hokejový sviatok: v utorok doma proti Spartaku Moskva

0 0

Hneď na úvod domácej série dôležitý duel o čo najlepšie priebežné postavenie v Západnej konferencii KHL.

$article->fk_main_image->title

Po najdlhšom tripe na Ďalekom Východe nastúpia hráči HC SLOVAN Bratislava v úvodnom zápase druhej domácej série v utorok 25. septembra 2018 o 18:30 h proti tradičnému reprezentantovi ruského klubového hokeja Spartaku Moskva.

Červeno-bieli sa už zrejme definitívne vyhrabali z ekonomických ťažkostí, ktoré ich sprevádzali v predchádzajúcich sezónach a vlani si po určitom čase opäť zahrali play off. Rovnaké ambície majú aj v tejto sezóne, pomôcť by im mal aj slovenský gólman Julo Hudáček, či excelentní korčuliari Kaspars Daugavinš, Alexadr Chochlačov, Ben Maxwell, či Vjačeslav Leščenko.

Slovan mal na úvod tejto sezóny mimoriadne ťažké vyžrebovanie. Z prvých desiatich zápasov odohral až sedem na ľade súperov, a najmä na prvom výjazde nie hocijakých. Veď najmä Metallurg Magnitogorsk a Avtomobilist Jekaterinburg sú odborníkmi považovaní za jedných z kandidátov na zisk trofeje.

Belasí majú pred druhou domácou sériou 8 bodov, čiže v tabuľke pravdy disponujú dvomi plusovými bodmi, ktoré teraz musia ubrániť v domácom prostredí.

Zdá sa, že hlavný tréner Vlado Országh našiel zloženie prvej formácie. Michal Řepík, Jeff Taffe i Patrik Virta predvádzali na tripe výborný hokej, trávili dlhý čas v obrannom pásme súperov a boli aj produktívni. Taffe je aktuálne v prvej desiatke kanadského bodovania celej KHL, Řepík má iba o gól menej, ako dosiaľ najlepší strelec celej súťaže Starčenko z Astany.

Ak sa manažmentu Slovana dovtedy podarí dotiahnuť na hráčskej matrike CIB v Moskve registráciu kontraktu s Casey Baileym, konkurencia v útočných formáciách vzrastie už od najbližšieho zápasu proti moskovskému Spartaku.

Vstupenky na zápas s jedným z najklasickejších hokejových klubov v Európe si môžete kúpiť online v HC SLOVAN Ticketshope a cez víkend aj na najväčších predajných miestach Ticketportalu v obchodných centrách Central, Polus, Avion, Aupark a Bory Mall.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem