Logo

Správy

SlovanPositive

Slovan zakončil turnaj víťazstvom

0 0

Pred belasými sa v celkovom poradí umiestnili len silné ruské mužstvá.

$article->fk_main_image->title


Hokejisti Slovana zvládli všetky tri stretnutia v základnej skupine, Třinec zdolali 4:2, Kolín 6:3 a napokon aj rovesníkov z Linzu 9:1. Menej sa Slovanistom už darilo v playoff turnaja, kde narazili na silné ruské mužstvá. 

Konfrontácia s Lokomotivom Jaroslavľ vo štvrťfinále skončila výsledkom 0:8, o umiestnenie sme podľahli ďalšej kvalitnej akadémii Dynamo Moskva 0:18. Výber Slovana si v ďalšom stretnutí o siedme miesto na Západe poradil s Třincom v pomere 4:0 a tým sa umiestnil aj najlepšie mimo ruských mužstiev, ktorých na turnaji štartovalo vrátane Slovana celkom deväť. 

Do štvrťfinále playoff sa prebojovali len ruské tímy. V najlepšej osmičke figurovali mužstvá Viťaz Podoľsk, SKA Petrohrad, Lokomtiv Jaroslavľ, Avangard Omsk, Torpedo Nižnij Novgorod, Metallurg Magnitogorsk a Jugra Chanty Mansijsk. Celkovým víťazom turnaja sa stali hokejisti Viťazu Podoľsk, ktorý vo finálovom stretnutí zdolali Torpedo Nižnij Novgorod 4:1.

Gazprom Neft Cup píše svoju históriu od roku 2007, v tejto edícii štartuje v Soči celkom 31 mužstiev z 10 krajín. Turnaj začal v pondelok 22. apríla,  víťaza trofeje spoznáme vo finálovom stretnutí 26. apríla. Prímorské letovisko privíta zväčša účastníkov KHL, prestížny turnaj však doplnia aj mužstva z Česka, Rakúska či Nemecka.  

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem