Hlasy našich hráčov po výhre nad Ladou

Dnešným zápasom sa začala písať história vzájomných duelov medzi Slovanom a Ladou Togliatti. Takto videli premiérové víťazstvo naši hráči.

Tomáš Starosta: "Začali sme dobre, strelili sme prvý gól, ale trochu nás pribrzdilo päťminútové oslabenie a aj keď sme ho zahrali veľmi dobre, v samom závere som si dal vlastný gól, keď sa odo mňa nešťastne odrazil brankárom vyrazený puk. Druhá tretina bola z našej strany výborná, strelili sme tri góly, premieňali sme šance, ktoré sme si dokázali vytvoriť. V tretej tretine bolo vidieť, že súper už nemá čo stratiť. Tlačil sa viac do nášho obranného pásma a podarilo sa mu pomerne skoro streliť kontaktný gól na 2:4. Našťastie sme dali v krátkom slede ďalšie dva góly a zápas sme mohli v kľude dohrať." Milan Bartovič: "Mužstvo ukázalo na tomto tripe veľkú vôľu. Domov vezieme 8 bodov, čo je paráda. Prvá tretina bola ťažká, lebo sme museli hrať dlho v oslabení. Udržali sme stav 1:1, a to bolo pre ďalší vývoj dobré. Dnes rozhodla druhá tretina, v ktorej sme využili prakticky všetky šance, ktoré sme mali. Dobre zachytal aj Backy."Ladislav Nagy: "Dnes sme sa sústredili na kvalitnú obranu a z protiútokov sa nám darilo dávať góly. Tiež nám vyšli presilovky. Dá sa povedať, že sme hrali super po celých šesťdesiat minút a o našom víťazstve nebolo pochýb. Mužstvo zahralo dobre ako celok. Sme radi, že máme ďalšie tri body a dlhý trip sme ukončili hladkým víťazstvom."