Hlasy našich hráčov po výhre nad Jugrou

Aj v treťom vzájomnom zápase po sebe sme tím z Chanty-Mansijska dokázali zdolať po samostatných nájazdoch. Tu je hodnotenie z úst našich hráčov.

Vladimír Mihalik: "V prvej tretine nás zatlačili, dostali sme góly po vlastných chybách, ktoré sme nemuseli urobiť. V tretej tretine sme zapli, podarilo sa nám vyrovnať a chvalabohu sme vyhrali na samostatné nájazdy. Pri mojom vyrovnávajúcom góle mi Laco Nagy puk krásne nechal, pričom na seba nalákal brániacich hráčov. Veľmi som nerozmýšľal, zavrel som oči, tvrdo vystrelil a bol z toho gól." Ladislav Nagy: "Dnes sme sa dosť trápili, nehrali sme dobre a tak zostáva veriť, že táto výhra nás nakopne do ďalších zápasov. Osobne som rád, že našu päťku bolo vidieť a dala viac gólov. Dnes musíme byť vďační aj za tie dva body, pretože po hernej stránke to naozaj nebolo dobré. Musíme ešte viac makať a verím, že sa to v najbližších zápasov otočí. Situáciu pri mojom prvom góle na tréningoch teraz často nacvičujeme. Máme sa tlačiť pred bránku a snažiť sa tečovať puky, ktoré nám obrancovia pred brankára nahadzujú. Je úplne jedno, kto dá tie góly, teraz je nesmierne dôležité, aby sme začali znovu vyhrávať a udržali sa na priečkach, z ktorých sa postupuje do play off. Z tohto pohľadu budú veľmi dôležité práve zápasy, ktoré nás čakajú najbližšie do konca októbra."Žiga Jeglić: "Aj keď sme sa rýchlo ujali vedenia, nebol to z našej strany dobrý začiatok. Inkasovali sme dvakrát z prečíslení po našich stratách puku, keď sme krátko predtým nepremenili naše vyložené šance na zveľadenie náskoku. Potom to bola pre nás najmä mentálna skúška, museli sme sa pokúsiť vrátiť sa do zápasu, čo sa nám krátko pred koncom druhej tretiny podarilo. V tretej sme ukázali náš charakter a obrovskú vôľu tento zápas vyhrať a myslím, že sme si aspoň tie dva body zaslúžili."