Gól po prehre neteší, no motivácia iste nechýba

Libor Hudáček strelil šiesty gól v sezóne. Góly ho však netešia, keď sa prehráva.

Už teraz Libor prekonal svojich vlaňajších päť gólov, no ďalšia prehra v poradí jeho i celý náš tím veľmi bolela. V zápase s Minskom sa striedali vynikajúce momenty s tými horšími. "Celú sezónu si niečo vravíme a stále sa opakujú tie isté chyby. Máme prečíslenie 3 na 2 a vzápätí dostaneme gól. To nás zráža na kolená," hľadal správne slová Libor Hudáček, vyhlásený za najlepšieho domáceho hráča tohto nešťastného zápasu. Slovan raz dokázal stiahnuť dvojgólové manko, keď v prvej tretine Libor na dvakrát zasunul puk do brány a pred prvou sirénou vyrovnal Netík. Pred koncom zápasu znížil Slovan na 4:5 a verili sme v obrat, ale šiesty gól hostí zápas viac-menej ukončil. "Sú to zbytočné chyby, ktoré sa proti kvalitnému tímu ťažko naprávajú. Dinamo si vie puk podržať a je to ťažké." Slovan má viacero zranených  hráčov, po troch domácich prehrách v sérii už sedemgólovú stratu na postupovú ôsmu priečku zaručujúcu play off. Ale pre Libora nie je problém v motivácii. "Každý by mal mať motiváciu. Mne končí zmluva, ja sa chcem ukázať."