Fyzioterapeuti pracujú na masážnych stoloch Fabulo

Náročné zápasy v Kontinentálnej hokejovej lige si vyžadujú okrem oddychu aj kvalitnú regeneráciu.

HC SLOVAN Bratislava nastupuje na zápasy v nadnárodnej súťaži už svoju siedmu sezónu. Kým hráči odvádzajú svoju prácu na ľade v jednotlivých súťažných stretnutiach, časť realizačného tímu sa dostáva do permanencie najmä po skončení duelov v jeho zákulisí. Starostlivosť o našich hráčov majú v rukách fyzioterapeuti HC SLOVAN Bratislava.Odborníci nášho klubu pracujú v ročníku 2018/19 s modernými prenosnými masážnymi stolami značky Fabulo. Lehátka využívajú najmä na cestách v Rusku, kde si práve dlhé presuny vyžadujú uvoľnenie tela za pomoci pohodlných lehátok. „Veľkou výhodou masážnych lehátok je okrem ich pohodlnosti aj skladnosť, jednoduchá prenosnosť a odolnosť. Stoly s nami nacestujú v sezóne niekoľkotisíc kilometrov, využívame ich pri regenerácii a starostlivosti o hráčov najmä pri zápasoh na klziskách súperov. Prácu na stoloch môžem hodnotiť len pozitívne, cítia sa na nich veľmi dobre aj hráči a pomáhajú nám byť pripravený na zápasy na 100%,“vyjadril sa jeden z fyzioterapeutov HC SLOVAN Michal Nemček.