Formácie v rovnakom zložení

Po včerajšom tréningovom dni prichádza dnes o 16:00 (SELČ) proti Metallurgu Magnitogorsk druhý zápas na tripe.

Jedinou zmenou oproti zostave na ľade Salavatu Julajev Ufa je brankársky post. Hlavný tréner Miloš Říha pošle do svätyne Barryho Brusta, ktorý bez inkasovaného gólu dochytal práve posledný zápas Slovana.V obrane sa na úvodné buly postaví Cam Barker s Filipom Novákom, Vladimír Mihalik bude brániť s Michalom Sersenom, spolu je znova Ivan Švarný a Tomáš Starosta. Do zápasu zasiahne ako siedmy bek Patrik Luža.Autor prvého gólu zo stredy Marek Viedenský bude hrať medzi Václavom Nedorostom a Michelom Miklíkom, kapitán Tomáš Surový s Milanom Bartovičom a Ladislavom Nagyom. Slovinské duo Žiga Jeglič a Rok Tičar figurujú v treťom útoku s Andrejom Šťastným. Bránu Metallurgu bude ohrozovať aj trio Pavol Skalický, Patrik Lušňák a Radovan Puliš.Predpokladaná zostava:
B: Brust (Garnett)
O: Barker, Novák – Mihalik, Sersen – Starosta, Švarný – Luža
Ú: Nedorost, Viedenský, Miklík – Bartovič, Surový, Nagy – Jeglič, Tičar, Šťastný – Skalický, Lušňák, Puliš