Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Finále o majstra SR v doraste pokračuje v Trenčíne

0 0

Po úvodných dvoch zápasoch finálovej série medzi HC SLOVAN Bratislava a Duklou Trenčín je stav nerozhodný 1:1.

$article->fk_main_image->title

V prvom zápase naši chlapci absolútne nezachytili úvod a po necelých 10 minútach prehrávali 0:3, zápas nakoniec skončil víťazstvom Trenčanov 2:5.

Naopak, v druhom zápase sa karta obrátila a pre zmenu "belasí" odchádzali do kabíny po prvej tretine s náskokom troch gólov, ktorý do konca ešte zveľadili na konečných 6:1.

Najlepším strelcom víkendu v našom drese bol Jakub Uram s 3 gólmi, Alex Kupka pridal dva. Zatiaľ čo v prvom zápase striedal po prvých troch inkasovaných góloch brankára D. Antalu H. Haas (mimochodom syn trénera brankárov nášho A mužstva), druhý zápas už odchytal celý M. Vojvoda.

Séria sa teraz sťahuje do Trenčína s termínmi zápasov dnes  a v stredu. Ak by aj po nich bol stav nerozhodný, rozhodujúci piaty zápas - dorastenci hrajú na tri víťazstvá - by sa uskutočnil v Bratislave v piatok 6. apríla o 17:00 h.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0
7. Janosik Adam 0 0
8. Cerveny Rudolf 0 0
9. Schaus Nicholas 0 0
10. Klok Lukas 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím