Finále o majstra SR v doraste pokračuje v Trenčíne

Po úvodných dvoch zápasoch finálovej série medzi HC SLOVAN Bratislava a Duklou Trenčín je stav nerozhodný 1:1.

V prvom zápase naši chlapci absolútne nezachytili úvod a po necelých 10 minútach prehrávali 0:3, zápas nakoniec skončil víťazstvom Trenčanov 2:5.Naopak, v druhom zápase sa karta obrátila a pre zmenu "belasí" odchádzali do kabíny po prvej tretine s náskokom troch gólov, ktorý do konca ešte zveľadili na konečných 6:1.Najlepším strelcom víkendu v našom drese bol Jakub Uram s 3 gólmi, Alex Kupka pridal dva. Zatiaľ čo v prvom zápase striedal po prvých troch inkasovaných góloch brankára D. Antalu H. Haas (mimochodom syn trénera brankárov nášho A mužstva), druhý zápas už odchytal celý M. Vojvoda.Séria sa teraz sťahuje do Trenčína s termínmi zápasov dnes  a v stredu. Ak by aj po nich bol stav nerozhodný, rozhodujúci piaty zápas - dorastenci hrajú na tri víťazstvá - by sa uskutočnil v Bratislave v piatok 6. apríla o 17:00 h.