Dnes vrcholí dražba fialových dresov

Dnes vo večerných hodinách skončí dražba fialových dresov, ktorú nájdete na weboch hcslovan.sk a hokejportal.net

Prostredníctvom webu hokejportal. net a rovnako hcslovan.sk si môžete vydražiť hrané fialové dresy, v ktorých nastúpil HC SLOVAN Bratislava 3. februára v domácom stretnutí proti Viťazu Podolsk.Spomínaný duel venoval klub tak ako každoročne neziskovej organizácii "Deťom s rakovinou". Termín tohtoročného "zápasu proti rakovine" bol najbližším domácim zápasom Slovana k dátumu 4. februára.Práve tento deň je každoročne po celom svete známy ako "Svetový deň boja proti rakovine" (World Cancer Day). K iniciatíve UICC (Union for International Cancer Control) sa v tomto roku pripojilo vyše 120 krajín.V dražbe sú všetky hrané dresy, teda celkom dvadsaťtri, vrátane fialovej verzie pre populárneho maskota belasých Harvyho. Dražba začala v stredu 29.marca v dopoludňajších hodinách, svoje vyvrcholenie bude mať už dnes večer. Vyvolávacia cena každého dresu je stanovená na 99€.