Efektivita je žalostná, potrebujeme strieľať góly!

Mladý útočník Slovana spokojný s časom na ľade, ale nie s výsledkami.

Belasí vo štvrtom domácom zápase v rade podľahli Avangardu Omsk 1:4. Hoci v prvej tretine bol súper jednoznačne lepší  a vypracoval si jednogólový náskok, od druhého dejstva sa hra vyrovnala. Ibaže góly dokázalo strieľať iba ruské mužstvo.Hráči HC Slovan Bratislava mali možnosť niekoľkých presilových hier, vypracovali si aj viacero gólových šancí v rovnovážnom stave, ale puk do siete hostí dopraviť nedokázali. "Dávame málo gólov, musíme na tom pracovať a viac sa tlačiť do bránky. Efektivita z našej strany je naozaj žalostná, dnes sme mali aj veľmi nízky počet striel. To musíme zmeniť," nešetril kritikou Boris Sádecký.  Mladého útočníka bratislavského klubu môže tešiť aspoň to, že tréner Miloš Říha mu dáva dôveru a dostatočný priestor, vrátane presiloviek. Proti Omsku mal dve viac než sľubné šance, no ani jedna sa neskončila presným zásahom: "Snažím sa hrať čo najlepšie, aby som si vybojoval priestor na ľade. Skutočne som rád za ten čas, ale viac by ma tešilo, keby sme vyhrávali zápasy."