Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Začala dvojfázová zaberačka

0 0

Hokejisti HC SLOVAN sa počas tohto týždňa spoločne pripravujú v rakúskom mestečku Bruck.

$article->fk_main_image->title


Belasí našli neďaleko rakúskych hraníc dokonalé podmenky a kľud na drinu pred štartom prípravných zápasov na novú sezónu a následne aj ostrý štart súťaže, ktorý je podľa rozlosovania KHL už 23. augusta na ľade obhajcu Gagarinovho pohára SKA Petrohrad.

„Posledné dve sezóny som podobné sústredenia neabsolvoval, minulý rok pre zranenie, predtým rok som podpísal nový kontrakt až neskôr. Pre nás hráčov to to nie je obľúbená časť sezóny, no treba to podstúpiť, musíme si to vytrpieť, ťažiť z toho budeme v priebehu sezóny. Svoju prípravu som začal o čosi skôr, tak aby sme boli na túto záťaž pripravený,“ priblížil obranca HC SLOVAN Michal Sersen.

Slovanisti sa v areáli Leithana pripravujú na ľade dvojfázovo. „Sme rozdelení na dve skupiny, na ľade už ide aj o nácvik istých herných činností, do programu sú pridané aj doplnky ako posilňovňa, či potrebná regenerácia,“ doplnil Sersen.

Záťaž v Rakúsku bude pre hokejistov Slovana trvať do soboty, kedy je naplánovaná posledná tréningová jednotka.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím