Dúfam, že KHL udržíme

Milan Bartovič zložil veľký hold fanúšikom.

"Bolo to neskutočné, pred očami mi prebehla celá sezóna, vlastne všetky tri a klobúk dole pred fanúšikmi. Ďakujeme im, že stáli pri nás aj v ťažkých chvíľach," rozhovoril sa po záverečnom zápase sezóny 2014/2015 a emotívnej rozlúčke so zaplneným hľadiskom Milan Bartovič. Rovnako ako fanúšikovia, aj hráči HC Slovan Bratislava sú momentálne v neistote a nikto netuší, ako by mohla vyzerať nasledujúca sezóna: "Ja hovorím, že dokedy to nebude potvrdené na 100 percent, tak sa k tomu netreba vyjadrovať. So Slovanom mám stále zmluvu a dúfam, že KHL udržíme. Ale neviem, čo bude a sám som zvedavý, ako to dopadne." Hoci bola sezóna neúspešná a budúcnosť je nejasná, nezabudol kapitán belasých vyzdvihnúť niektoré pozitíva: "Napriek problémom, tomu, že sa nám nedarilo, ako sme chceli, množstvu zranených hráčov, musím pochváliť kabínu a trénerov. Naozaj každý deň sa išlo na doraz a snažili sme sa každý zápas. Nikto v kabíne sa nezložil a celý čas pracoval poctivo."