O postupe rozhodne piaty zápas

Dorast nevyužil mečbal na domácom ľade. O finalistovi sa rozhodne už túto stredu.

Ani raketový vstup dorastencov HC SLOVAN Bratislava do zápasu nestačil na víťazstvo. Mladí Slovanisti sa ujali vedenia už v 57 sekundy vďaka presnému zásahu Kollara. O necelé dve minúty zvýšil náskok Bobál. Jednoducho vstup do zápasu ako hrom. Neutíchajúca snaha Ružinovčanov po góle bola odmenená v presilovej hre o dvoch hráčov. Keď na rozdiel jedného gólu znížil Reszegh. O osude zápasu rozhodla druhá tretina, v ktorej padli dva góly a oba do našej bránky. O vyrovnávajúci zásah sa postaral Lacka a o víťazný Reszegh.O postupujúcom finalistovi sa rozhodne už túto stredu na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu o 17. hod.4. zápasHC SLOVAN Bratislava - HK Ružinov ´99 Bratislava 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)Góly: 1:0 Kollar (Pokorný), 2:0 Bobál (Gabriel, Ševčík), 2:1 Reszegh (Liška, Krivošík) v presilovej hre, 2:2 Lacka (Zavacký), 2:3 Reszegh (Lacka)Strely: 32:38 Vylúčenia: 5:5 Presilovky: 0:1 Oslabenia: 0:0 HC SLOVAN Bratislava: Kožiak – Bečka, Vadovič, Alekseev, Hedera, Suchomer – Vitek, Trnavský, Kollar, Pokorný, Ftáčnik – Dmitriev, Sitárik, Bobál, Fereta, Pöschman – Ševčík, Sloboda, Gabriel, Fabian, FránerĎalší program:25.3.2015 14:30 HK Ružinov ´99 Bratislava - HC SLOVAN Bratislava