Dôležité tri body, ale na Dynamo to stačiť nebude

Slovan získal ďalšie tri body, ale zápas proti Podoľsku nebol bez chybičiek krásy.

"Body sú to veľmi dôležité a sme radi, že sme ich zobrali. Zápas sme mali od začiatku pod kontrolou, hrali sme dobre, no sem-tam sme mali nejaké výpadky. Ale myslím si, že sme im dali strašne veľa presiloviek. Iné mužstvo by to možno potrestalo. Zápas to bol dobrý, ale na Dynamo to stačiť nebude. Takže dnes sa môžeme tešiť, ale od zajtrajšieho dňa sa musíme pripravovať na ťažšieho súpera,"zhodnotil duel s Podoľskom a zároveň nadvihol varovný prst Ivan Švarný.Belasých teraz čakajú dva zápasy v domácej aréne, ktoré budú ostro sledované. V pondelok privítajú spomínané Dynamo Moskva a v stredu Medveščak Záhreb. "Budú to veľmi dôležité stretnutia, dá sa povedať, že so susedmi v tabuľke. Bude to prakticky priamy boj o play off, takže všetci vieme, o čo hráme. Budeme sa snažiť nadviazať na posledné výkony. Vieme, kde sa nachádzame a vieme, čo potrebujeme," vyjadril sa skúsený bek Slovana.