Dnes hráme v Žiline

Posledný zápas vonku v roku 2010

Hokejisti Slovana Bratislava nastúpia dnes od 17.00 na svoj posledný zápas na ľade súpera v kalendárnom roku 2010. Zmerajú si sily so Žilinou.

V Žiline sme v tejto sezóne odohrali už dve stretnutia. V prvom zápase sme vyhrali 5:1, v druhom sme naopak prehrali rovnakým výsledkom. Doma sme Žilinu zdolali 7:2 a 2:0.

Do Žiliny cestujeme bez Mira Šatana o ktorého sa zaujíma Atlanta Mytišči. Po tvrdom zákroku Vorela na nášho obrancu Cartelliho musel český zadák v službách Slovana absolvovať magnetickú rezonanciu, ktorá dopadla dobre, no napriek tomu je Cartelliho štart otázny.

Slovanu chýba už len trojica zranených hráčov- obranca Fruhauf a útočníci Vaic a Nedorost. Posledne menovaný sa do tímu vráti ako posledný.

Žilina ťahá šnúru 4 víťazstiev v rade, my sme doma podľahli Košiciam v nervóznom zápase 0:4 a prišli sme tak o našu štvorzápasovú víťaznú sériu. Nebolo by odveci začať ďalšiu dnes na ľade Žiliny.

jk