Chipchura: Na výkone z druhej polovice zápasu sa dá ďalej stavať

Po zlepšení v druhej polovici zápasu siahal Slovan v Chabarovsku na oba body, napokon z toho je ďalšia tesná prehra o gól.

Mario Lunter: "Aj keď sme vyhrávali 1:0, prvá polovica zápasu bola z našej strany trochu slabšia. Od polovice zápasu sme boli podľa mňa lepším tímom, mali sme veľmi dobrý pohyb, dokázali sme vyrovnať na 2:2 a mali sme aj ďalšie šance. Tréner od nás žiadal, aby sme boli silnejší na puku, najmä v ich tretine a vytvárali si šance, čo sa nám aj darilo. Veľká škoda, že sme tento zápas stratili v samom závere, mohli sme mať minimálne ďalší bod."Kyle Chipchura: "Myslím, že sme odohrali celkom dobrý zápas, tvrdo sme po celý čas bojovali. Problémom bolo, že sme jednoducho nenašli spôsob, ako tento zápas doviesť do víťazného konca, hoci veľa nechýbalo. Na výkone najmä z druhej časti však môžeme stavať a ak sa to podarí, budeme na správnej ceste."Vladimír Országh, hlavný tréner: "Bol to pre nás ďalší ťažký zápas. Rozdelil by som ho na dve časti. V tej prvej sme boli horším tímom, prehrávali osobné súboje, slabšie korčuľovali. Od polovice zápasu sme hru vyrovnali, v tretej tretine boli lepší, dokázali vyrovnať na 2:2. Myslím, že bod sme si tu minimálne zaslúžili. V samom závere ale prišla hrúbka, ktorú domáci potrestali."