Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Chce zostať Nedorost v Slovane? Český útočník v tom má jasno!

0 0

Hráči Slovana odohrali asi najslabší zápas celej série, v závere im už chýbali sily na zvrat.

$article->fk_main_image->title

"Minimálne z pohľadu našej lajny to bol najslabší zápas zápas celej série. Akoby nám už dochádzali sily a nohy nám už nešli tak, ako v predchádzajúcich stretnutiach. Aj keď treba povedať, že dve tretiny sme neskutočne bojovali. Potrebovali by sme byť v play off v tomto zložení viackrát, aby sme boli skúsenejší a dokázali si to ustrážiť," rozhovoril sa po skončení duelu Václav Nedorost.

Hoci belasí nevyhrali vo vyraďovacej časti ani jeden zápas, český útočník hodnotí celú sezónu pozitívne: "Po zlom začiatku sa to tu dalo dokopy. Po minuloročných problémoch musím povedať, že teraz všetko klapalo super. Všetko sa plnilo, všetko bolo tak, ako by malo byť. A my sme potom podľa toho aj hrali. Zomkli sme sa a hrali sme veľmi dobre."

Úplne na záver padla otázka, či by chcel Václav Nedorost aj naďalej pôsobiť v tíme HC Slovan Bratislava. Jeho odpoveď nájdete na konci videa.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem