Chce zostať Nedorost v Slovane? Český útočník v tom má jasno!

Hráči Slovana odohrali asi najslabší zápas celej série, v závere im už chýbali sily na zvrat.

"Minimálne z pohľadu našej lajny to bol najslabší zápas zápas celej série. Akoby nám už dochádzali sily a nohy nám už nešli tak, ako v predchádzajúcich stretnutiach. Aj keď treba povedať, že dve tretiny sme neskutočne bojovali. Potrebovali by sme byť v play off v tomto zložení viackrát, aby sme boli skúsenejší a dokázali si to ustrážiť," rozhovoril sa po skončení duelu Václav Nedorost.Hoci belasí nevyhrali vo vyraďovacej časti ani jeden zápas, český útočník hodnotí celú sezónu pozitívne: "Po zlom začiatku sa to tu dalo dokopy. Po minuloročných problémoch musím povedať, že teraz všetko klapalo super. Všetko sa plnilo, všetko bolo tak, ako by malo byť. A my sme potom podľa toho aj hrali. Zomkli sme sa a hrali sme veľmi dobre."Úplne na záver padla otázka, či by chcel Václav Nedorost aj naďalej pôsobiť v tíme HC Slovan Bratislava. Jeho odpoveď nájdete na konci videa.