CFO Fórum na Slovane

Účastníci medzinárodnej konferencie CFO Fórum boli na záver prvého dňa hosťami VIP Clubu HC SLOVAN.

V prémiových priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu ich počas neformálneho večerného stretnutia privítal generálny manažér klubu Juraj Bakoš a marketingový riaditeľ Milan Vajda.Juraj Bakoš hosťom priblížil bohatú takmer storočnú históriu klubu a jeho neodmysliteľné spojenie s tradičnou bratislavskou športovou lokalitou Tehelné pole, kde sa nachádza domáca aréna Slovana a zároveň koná táto konferencia. Hostia si zároveň mohli prezrieť ďalšie priestory arény, vrátane skyboxov, ktoré sú určené najmä pre korporátnych návštevníkov hokejových zápasov.CFO Fórum je najväčším odborným podujatím pre finančných riaditeľov na Slovensku. Je platformou na výmenu informácií a know how medzi lídrami vo svojich odboroch. Na konferencii sa zúčastňujú zástupcovia spoločností ako Bosch, Soitron, Slovenská sporiteľňa, Deluvis, SPP, Atos, Walmark, Merck, Vitkovice Steel, YIT, Velux, DPD, Satur, Henkel, SPP, Yeme, Alza, Swiss.re, PWC, Železničná spoločnosť Slovensko, Lenovo a ďalší.